سلف سرویس خوابگاه شهید دستغیب شیراز در روز دانشجو گشایش یافت

 

سلف سرویس خوابگاه شهید دستغیب شیراز به مناسب 16آذر ،روز دانشجو ، با صرف اعتبار بیش از 20میلیون تومان افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز،این مراسم با حضور ریئس دانشگاه ، معاون فرهنگی دانشجویی، معاون دانشجویی ، رییس اداره خوابگاه هاودیگر مسوولان دانشگاه برگزار شد که دکتر صفی یاری معاون دانشجویی در این زمینه گفت :افتتاح هر مکان رفاهی برای دانشجو اهداف بالایی دارد که متمرکز بر نگاه اندیشمند دانشجو است تا از این امکانات  برای ارتقای فرهنگ ارتباطی و بالا بردن علم خود استفاده کند .

وی بیان کرد :خوابگاه بهترین محیطی است که مسیرهای سالم زندگی گروهی و رفع مشکلات را از طریق پیدا کردن بهترین راه حل به دانشجو می اموزد .

معاون دانشجویی دانشگاه ادامه داد :وظیفه معاونت دانشجویی و فرهنگی در این چهارچوب حل مشکلات و برطرف کردن نیازهای دانشجو است ، خوابگاه دستغیب از قدیمی ترین خوابگاه های دانشگاه است و سلف سرویس این خوابگاه دچار فرسودگی شده بود که با هماهنگی ریاست محترم دانشگاه و تامین بودجه ،بازسازی این سلف سرویس در مدتی کمتر از 20 روز انجام گرفت.

دکتر صفی یاری گفت : با ایجاد یک سقف کاذب جدید ،رنگ امیزی ،سیستم روشنایی و نور،سیستم گرمایشی سرمایشی... و همچنین افتتاح یک کافی شاپ در حال حاضر این مکان با امکانات رفاهی بهتر در خدمت دانشجویان قرار گرفته است .
وی در پایان بهره برداری از این مکان را در 16آذر به عنوان تاکید براهمیت نقش دانشجو در پیشبرد اهداف والای اسلامی انسانی دانست .

پایان خبر

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1390-9-17 14:20        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ