بر اساس اعلام وزارت بهداشت :

دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه ارایه خدمات مامایی رتبه برتر کشوری را کسب کرد

وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، دانشگاه علوم پزشکی شیراز را به عنوان دانشگاه برتر در زمینه ارایه خدمات مامایی، معرفی کرد .

به گزارش خبرنگار وب دا در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،انتخاب دانشگاه برتر در امور مامایی از طریق ارسال مستنداتی در آیتم های مختلف به وزارت بهداشت انجام شده است که بر اساس آنها کسب رتبه برتر از بین حدود 45 دانشگاه علوم پزشکی کشور ، توسط شیراز محقق شده است .

شاخص های مختلف در حوزه درمان ، بهداشت ، آموزش و ارتقای شاخص ها  ، رعایت استاندارد های فضای فیزیکی و زایشگاهی ، تجهیزات ، نیروی انسانی ، خدمات مامایی و مداخلات طراحی شده در این خصوص از طرف وزارت بهداشت مورد بررسی قرارگرفت و پس از بررسی وارزیابی ، دانشگاه  ها رتبه بندی شدند .

در مراسمی که برای گرامی داشت روز جهانی ماما (15 اردیبهشت ) با حضور مسوولان وزارت بهداشت و نمایندگان دانشگاه ها در حوزه بهداشت و آموزش درتهران برگزار شد ، بدلیل برتری دانشگاه علوم پزشکی شیراز درزمینه خدمات مامایی، لوح تقدیری به دکتر ایمانیه ، رئیس دانشگاه اهدا شد و همچنین از زهرا دیدار ،آمنه مشغول الذکر و مرضیه اکبر زاده به عنوان ماماهای نمونه کشوری از دانشگاه علوم پزشکی شیراز قدردانی شد .

پایان خبر

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1392-2-16 15:23        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ