بخش های VIP ، سیستم PACS و صندوق پذیرش و ترخیص در مرکز آموزشی درمانی حافظ افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت

   

   

به گزارش خبرنگار وب دا در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ؛ بخش های VIP ، سیستم PACS و صندوق پذیرش و ترخیص در مرکز آموزشی درمانی حافظ افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت .

محمد علی تدیّن ؛ مدیر مرکز آموزشی درمانی حافظ گفت : فاز اول بخش های VIP با 5 تخت ، صندوق پذیرش و ترخیص بیماران ، طرح ندای قرآنی و سیستم PACS مرکز آموزشی درمانی حافظ ؛ به طور همزمان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مسئولین و مدیران ؛ مجموعاً با اعتبار 000/000/500/1 ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

وی ادامه داد : در این مراسم ، برای اولین بار طرح ندای قرآنی در بخش زنان 1 با 27 تخت راه اندازی و جهت استفاده بیماران علاقمند به مفاهیم قرآنی در اختیار آنان قرار گرفت .

تدّین اضافه کرد : به منظور تکریم بیشتر ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی بخش های VIP با 5 تخت و محل جدید پذیرش و ترخیص بیماران بستری و سرپائی با فضای حدود 120 مترمربع به بهره برداری رسید که با بهره برداری از محل جدید ، ازدحام موجود در فضای قبلی مرتفع خواهد شد .

وی گفت : همچنین سیستم PACS که از فن آوری های تولید داخل بوده و توسط شرکت رایکا افزار مستقر در مرکز رشد و فن آوری دانشگاه برنامه ریزی شده مورد بهره برداری پزشکان بیمارستان قرار گرفت .

پایان خبر

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1392-7-20 12:00        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ